• info@guneydoguburada.com
  • 0 (488) 502-4444 | Güneydoğunun En Kapsamlı Firma Rehberi ve İlan Sitesi
Güneydoğu Rehber
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
508 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Karabulut
  • ADRES: Gap Mahallesi, 72070 Batman Merkez/Batman
  • GSM: 05050962672
  • GSM: 05415852181
  • FAX: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://
  • E-POSTA: karabulutmurat723@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ BATMAN
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gap Mahallesi, 72070 Batman Merkez/Batman

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bir çok hastalığa ve rahatsızlığa iyi gelen profesyonel masaj, artık İlimizde de uzman gözetimnde yapılabilir. Asmin Masaj Salonunda uzman terapistler tarafından hizmet verilmeye başlandı. Profesyonel Masaj Uzmanlık Sertifikasına sahip olan Uzman Terapist Murat Karabulut, çocukluğundan beri yürüyemeyen Feryat Doğru’ya yapmış olduğu masaj sayesinde yürümesini sağladı.  Uzman Terapist Karabulut, “Ferhat Doğru kardeşimiz doğuştan yürüyemiyordu ve ayakları tutmuyordu. Ameliyat olmuş ve sağ ayağı 10 cm düzeltilmiş ama ondan sonra bir daha yürüyememiş. Bir ay önce bize geldi; kendisine merkezimizde masaj yaptırdık. Damarlarını gevşettik ve aynı zamanda kasları gevşedi. Kan dolaşımı hızlanınca vücudundaki ölü deriler yok edildi.  Şu anda çok rahat yürüyebiliyor” dedi.

13 YILLIK DENEYİM

 Masaj eğitimini İstanbul Özel Merkezi Kurs ( HİEM)’de, sertifikasını da Ankara/ Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğünden alan deneyimli terapist Karabulut, toplamda 13 yıldır bu sektörün içinde olduğunu belirterek, şöyle konuştu; “Masaj uzmanlığı çocukluk hayalimdi. İnsanları iyileştirmek bana mutluluk veriyordu. Sertifikamı aldıktan sonra daha üst düzey eğitim almak amacıyla yurtdışına, Ukrayna ve Rusya’ya gittim. Eğitim alırken, aynı zamanda eğitim verme şansımız oldu. Masaj olarak yaptığımız uygulamalar şunlardır: Medical masaj,  refleksoloji (ayak altı masaj), hotstone (sıcak taş), bel ve boyun fıtığı masajı ve Türkiye’nin hiçbir yerinde olmayan ameliyatsız- ağrısız kireçleme masajı, ki buna garanti vermekteyiz”

‘MASAJ BİR TIP’TIR’

Artık masajın doktor reçetelerinde yer aldığını ifade eden Karabulut, “Masaj bir tıp’tır. Herkese tavsiye etmekteyiz. Ağrılardan kurtulma, güne zinde başlama, deri altı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, sinir sıkışması, refleks gibi alanlarda mesaj tedavisi yapmaktayız. Masaj ile, damarlar genişletilerek, dokulara daha fazla kan akışı sağlanmaktadır. Tıbbi bir ihtiyaç olan masaj, düzenli aralıklarla alınması gereken koruyucu bir tıbbi tedavidir” şeklinde konuştu.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.