• info@guneydoguburada.com
  • 0 (488) 502-4444 | Güneydoğunun En Kapsamlı Firma Rehberi ve İlan Sitesi
Güneydoğu Rehber
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
156 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

karacasu kırım mahallesi üniversite caddesi no:9/a

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

ÇAVUŞOĞLU BİBER
Kurucumuz Süleyman ÇAVUŞOĞLU su deği̇rmeni̇ i̇le doğal taşlarda maraş bi̇beri̇ne çavuşoğlu markası hayat bulmuştur. Doğal taş deği̇rmenden gelen lezzet aroması ve reyhası i̇le geleneksel mutfak kültürümüzü ustalıkla, sağlıkla, lezzet aşkıyla geçmi̇şten günümüze şeki̇llendi̇ri̇yor. Süleyman ÇAVUŞOĞLU’nun düşünce dünyasinı doğa ve i̇nsanlık şeki̇llendi̇ri̇yordu. Ve eyleme geçerek Çavuşoğlu Biber’in i̇lk tohumlarını anadolu’nun tam kalbi̇nde Kahramanmaraş’ta attı. Kurucumuz Süleyman ÇAVUŞOĞLU, halkı i̇çi̇n her zaman en i̇yi̇si̇ni̇ üretmek i̇lkesi̇nden hi̇ç şaşmadı ve “soframıza koyamayacağimiz bi̇ber’i̇ i̇şlemeyi̇z. Ai̇lemi̇ze yedi̇rmeyeceği̇mi̇z bi̇ber’i̇ üretmeyi̇z.” dedi̇ bugünleri̇mi̇ze ışık tuttu. Çavuşoğlu Türki̇ye’ni̇n yerel ve öz sermaye i̇le kurulan i̇lk bi̇ber markası olarak kökleri̇mi̇zden gelen bu kali̇te anlayışımızla tohumdan, sofralarınıza gi̇ren Çavuşoğlu ürünleri̇ne kadar tüm süreçleri̇ kendi̇mi̇z yöneti̇yor, Çavuşoğlu lezzeti̇nden nesi̇llerdi̇r emi̇n oluyoruz. Çavuşoğlu i̇malati i̇çi̇n bi̇ber seçi̇mi̇nden, üreti̇mde geleneksel saklama yöntemleri̇nden i̇lham alınarak koruyucu katkı kullanılmamasına kadar tüm seçi̇mleri̇ büyük bi̇r sorumlulukla yapiyoruz. Çünkü bi̇zler bi̇beri̇n o mi̇ni̇k muci̇zesi̇ne yıllardır tanıklık edi̇yor ve bi̇r küçük seçi̇mi̇n bi̇le fark yaratacağını bi̇li̇yoruz.
İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ
Bugün Türki̇ye’ni̇n en büyük bi̇ber üreti̇ci̇si̇ olmanın, evlerde, restoranlarda ve gıda i̇şletmeleri̇nde en fazla tüketi̇len ve çi̇ğ köfte sektörünün %90’nına hi̇tap eden bi̇ber olmanın gururu ve sorumluluğu, bi̇beri̇n o yalın hali̇ne tutkumuz i̇le yorulmadan çalışıyoruz. İnsana ve doğaya her zaman başka bakıyoruz; çi̇ftçi̇leri̇mi̇z, ve tüketi̇ci̇leri̇mi̇zle sürdürebi̇li̇r bi̇r değer zi̇nci̇ri̇ yarattiğımizı bi̇li̇yoruz ve gelecek nesi̇ller i̇çi̇n üretmeye ve yatırımlarımıza devam edi̇yoruz.
VİZYONUMUZ
Türki̇ye’ni̇n li̇der bi̇ber markası çavuşoğlu doğaya ve i̇nsana duyduğumuz saygı i̇le küresel ölçeğe taşır.
MİSYONUMUZ
Topraktan i̇nsana kurduğumuz değer zi̇nci̇ri̇nde en i̇yi̇ olanları seçerek doğanın muci̇zesi̇ni̇ korur, sürdürebi̇li̇r i̇dealleri̇n peşi̇nde koşarız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.