• info@guneydoguburada.com
 • 0 (488) 502-4444 | Güneydoğunun En Kapsamlı Firma Rehberi ve İlan Sitesi
Güneydoğu Rehber
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
578 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Demet Yıldırım
 • ADRES: Pınarbaşı mahallesi Nişantaşı Plaza kat:7 No:25 Batman/Merkez
 • GSM: 0 (555) 006 2732
 • GSM: 0 (555) 006 2732
 • FAX: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://
 • E-POSTA: vientokadinmasajmerkezi@gmail.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ BATMAN
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+4 = ?

VİDEOLAR

 • Bebek masajı 0-6 yaş
 • Shiatsu Masajı
 • Thai Masaj

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Pınarbaşı mahallesi Nişantaşı Plaza kat:7 No:25 Batman/Merkez

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Batman Viento Kadın Masaj Merkezi

Günlük yaşam içinde biriktirilen stres ve yaşanılan tüm gerginliklerin sonucunda kaslarda ve eklemlerde çeşitli kasılmalar ve ağrılar oluşabiliyor.   masaj uygulamaları sayesinde rahatlama sağlanabilir.  viento kadın masaj ve terapi merkezi  konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile hem stresin yarattığı negatif enerjiden arınmanızı sağlıyor  Kuruluşumuz Batman’da bir ilk olarak nezih ve güvenilir ortamımızda bayan çalışanlarımız ile sadece siz bayanların hizmetinizdeyiz. Günün hatta yılların yorgunluğunu atmak için hak ettiğiniz değeri kendinize veya sevdiklerinize hediye etmek istemez misiniz? Bizler sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız. Vermiş olduğumuz hizmet insan sağlığına hizmettir.Kullanmış olduğumuz yağlar ve kremler sağlığa hiçbir zararı olmayıp kimyasal madde içermemektedir. Yüzde yüz doğal aromatik yağlar ile terapilerimiz 20 dakikadan başlayıp 90 dakika arasında sürmektedir.  Bu masaj  uygulamaları dışında boyun, omuz, sırt, bel, bacak gibi belirli bölgelere uygulamaların yapıldığı bölgesel masajlarda da başarılı olan Uygun fiyatlarımız küçük ikramlıklarımız ile kapımız sizlere daima açıktır

Aromaterapi Masajı 

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir.

Spa Masajı

 

Yoğun ve hareketli hayat temposunda, koşuşturma içinde geçiyor günlerimiz.  Spa Masajı bu yoğun tempoda vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirmede yardımcı olmak istiyoruz.

Klasik İsveç Masajı

Vücudu canlandırıcı,toksinlerden arındırıcı,kan dolaşımını hızlandırıcı,derinlemesine rahatlık veren klasik masaj uygulamasıdır.

Shiatsu Masajı

 

Shiatsu Masajının Faydaları Nelerdir?

  Antik çağlardan beri uygulanan olan Shiatsu, ‘parmakla bastırma’ anlamına gelir. Akapunkturla aynı felseyefe sahip olan Shiatsu masajında, vücudun belli noktalarına elle basınç uygulayarak, o noktadan geçmekte olan enerji akışını, dolayısıyla bağlantılı organları iyileştirmek hedeflenir.

Bilimsel olarak bakıldığında Shiatsu, aşırı çalışan sinir sistemini yatıştırarak kan dolaşımını hızlandırır, gerilen kasların salınmasını sağlar ve stresi azaltır.

Shiatsu Nasıl Hissettirir?

Shiatsu masajı avuç içleri ve parmakların sürekli ritmik masajından oluşur.  Diğer masajların aksine, bütün avuç içiyle değil, özel parmak petleriyle belli noktalara basınç uygulama şeklinde gerçekleştirilir. Bu belli noktalara uygulanan basıncı bazı insanlar ‘hoş bir acı’ olarak tanımlayabilir.

 

Seans Sırasında Ne Beklemeliyim?

Masaj, alçak bir masaj masasında veya yerde yapılır. Diğer masaj türlerinin aksine herhangi bir masaj yağı kullanılmadığı için giyinik yapılır.

 

Thai Masaj

 

Thai masajı ardışık hareket akışıyla uygulanan Budist öğretilerden esinlenmiş bir beden çalışmasıdır.

Geleneksel biçimiyle Nuad Bo-Rarn olarak da bilinen Thai (Tay) masajı, beden, zihin ve ruhun tedavisine dayanan bir tür Doğu beden çalışması terapisidir. Terapi bedeni saran, vücutta akan ve ona hayat getiren elektromanyetik ya da enerjik alanları basınç ve/veya manipülatif masaj yoluyla tedavi etmeyi içerir. Thai masajı akupresür, yoga, zen shiatsu ile benzerlik gösterir ve Budist öğretilerden esinlenmiştir.

 

Thai Masajının Faydaları Nelerdir?

 

Thai masajının sayısız faydası vardır, en önemlisi ise sağlığın korunması ve çok çeşitli sağlık sorununu tedavi edebilme kabiliyetidir. Geleneksel Thai masajı enerji yollarını temizlemesiyle tanınır. Aşağıdakiler, Thai masajının faydalarından bazılarıdır.

 

 • Esnekliği ve hareket aralığını artırır.
 • Kas ağrısını ve spazmları iyileştirir.
 • Vücut duruşunu iyileştirir.
 • Sinir sistemini iyileştirir, derin bir gevşeme sağlar ve enerji seviyesini artırır.
 • Derin ve duygusal sıkıntının önemli oranda serbest bırakılmasını sağlar.
 • Kan dolaşımını ve lenf akışını iyileştirir.
 • İç organları uyarır.
 • Yorgunluk, uzuvlarda şişlik, eklem ağrıları ve baş ağrılarını azaltır.

 

Baş-Boyun-Omuz Masajı

Baş, boyun, ense, omuz-sırt, sırt-bel, gibi bölgelere yapılan ve genellikle sorun olan bölgeye yönelik masaj uygulamasıdır. masör  tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici etki, hızlı hareketlerle ise canlandırıcı etkisi yapar

Derin Doku Masajı

Derin Doku Masajı Nedir Faydaları Nelerdir?

Bu masaj manüplasyonların temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masadır. Masaj sırasında sert bası uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Bedendeki gerginlik derin dokulara ve kaslara yerleşir, kasların ağrımasına sebep olur. Problemli bölgeler için tasarlanmış düzeltici ve terapatik masajdır (zamanla oluşmuş gerginlik ve düğümlenmeler için etkilidir). Derin doku masajıyla kan dolaşımını stimüle ederek en derinde bulunan kaslardan toksinlerin arınmasını ve bu kaslara besin maddelerinin gönderilmesi sağlanır.

Derin doku masajı artrit, eklem ağrıları gibi çeşitli sorunlar yaşayan kişilere tavsiye ediliyor. Tüm beden ele alınsa da, öncelik ve ağırlık problemin olduğu bölgeye veriliyor. O bölgede derin doku tekniğiyle yeterince çalışıldıktan sonra, bedenin diğer kısımlarına kompresyon denen, kasları kemiklere doğru yumuşakça bastırma tekniğiyle seans devam ediyor. Kronik ağrılara, spor faaliyetlerinden sonra bedendeki sızılara bu tür masaj tavsiye ediliyor.

Derin doku masajı bedenin doğal dengesine kavuşmasına ve baş, omuzlar ve hara noktası ve bacakların hizalanmasında yardımcı olur. Bedendeki düzensiz ve dengesiz dağılım kronik ağrılara ve beden ve zihin uyumundan uzaklaşmaya sebep olur. Beden dengeye girdikçe zihin de rahatlar ve yaratıcı olmaya ve kişi kendini daha canlı hissetmeye başlar.

Derin doku masajı bedensel, psikolojik ve ruhsal rahatlamak, blokajları çözmek, enerji akımını uyarmak için harika bir yöntemdir.

 

Anti-Selülit Masajı

Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.

Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

Hamile masajı

Hamilelik sırasında artan ve değişen hormon dengesi sebebiyle iskelet ve dolaşım sisteminde rahatsızlıklar oluşur. Yapılan araştırmalarda gebelik döneminde yaptırılan masajın depresyon belirtilerini azalttığı, eklem ve kas ağrılarını büyük ölçüde dindirdiği, kan dolaşımını arttırarak hem kanın daha fazla oksijenlenmesini sağladığı hem de ödem ve şişliği azalttığı görülmüştür. Bu masajımızla, mutluluk hormonu olan Seratonin ve Dopamin seviyesinin arttırılması hedeflenir. Böylelikle, anne adaylarımızın rahatlatılarak sakinleştirilmesi ve kaliteli bir gebelik süreci yaşamasına destek sağlanır.

1 – Çok yumuşak ve ritmik dokunuşlarla uygulanan hamile Masajı,hamilelik sırasında oluşan gerginlik,stres ve psikolojik sıkıntılarınızdan da kurtulmanızı sağlar.Düzenli yaptırdığınız zaman doğumunuz daha kolay geçecektir Eski dönemlerde masözlerin genellikle köyün ebeleri oldukları,Afrika,Hindistan ve Malezya’da ebe-masözlerin doğumu kolaylaştırdıkları ve bebeğin konumunu bile değiştirebildiklerini bir düşününüz.

2 – Hamilelikte oluşan çatlak probleminin en önemli nedeni cildin gerilmesidir.Bu gerginliğin çatlağa dönüşmemesi için cildin sürekli nemlendirilmesi gerekmektedir.Hamile Masajı sırasında kullandığım özel karışım bitkisel yağlar sayesinde cildiniz fazlasıyla nemlendirilir, çatlak oluşumunun da önlenmesi sağlanmaktadır.

3 – Hamile masajını en önemli faydası ise;anne ve bebeğin dokunma ihtiyaçlarının karşılanmasıdır.Masaj boyunca dokunulan anne ve bebekte huzurlu ve dingin bir ruh hali oluşacaktır.Anne karnında bebek her türlü duyguyu hissetmektedir.Anne hamilelik boyunca olumlu duygularla dolu olursa bu bebeğe geçmektedir ve bebek bütün hayatı boyunca bu olumlu izleri taşımaktadır.Bu keyifli ama zor dönemde anne adayının kendini bolca mutlu hissedeceği,huzurlu bir süreç geçirmesi son derece önemlidir.Masaj sayesinde anne kendine vakit ayırmanın mutluluğunu yaşayacak,değerli olduğu duygusunu hissedecek,ağrılarından kurtulacaktır.

Hamilelik Sonrası Masaj : Doğum sonrasında masaj yaptırmak çok faydalıdır.Masaj,bebekle ilgilenmenin yükünü hafifletir,gerginliği azaltır,bebeği kaldırıp taşımanın getirdiği ağrıları giderir ve her şeyin ötesinde,en azından bir saat kendine vakit ayırmanın getirdiği tam bir rahatlama ve dinlenme sağlar.Bu,ailenin diğer bireyleri için de yararlıdır,çünkü masaj sonrasında anne kendisini daha iyi hisseder.Annenin olumlu ruh hali bebeğe ve tüm aileye yansır.

 

Metabolizma Masajı

*sinir sistemizi düzenler.

*kabuzlığı  gideriri.

*şişkinliği azaltır, kasık ağrılarını azaltır…

 

Sadece bayanlara hizmet vermekteyiz

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.